O mně

Dobrý den,

dovolte prosím, abych se představil - jmenuji se Honza a rád bych Vám o sobě a tomto webu napsal pár slov.

Narodil jsem se v ascendentu Panny a descendentu Ryb, v čínském kalendáři jsem Opice v živlu vody a v Keltském horoskopu Jasan.

Mám tedy Slunce v Blížencích a Lunu v Býku. Mým životním číslem je mistrovské číslo 11.

 

Není náhoda, že jste na této stránce a jsem velmi potěšen, že čtete tyto řádky. Životní příběh nelze shrnout do pár vět, ale i tak bych se o to rád pokusil. Vždy jsem cítil, že jsem malinko odlišní než ostatní, cítil jsem, že vidím a chápu věci jinak. Studiu esoteriky jsem se chtěl začít zabývat už jako malý kluk a požádal jsem maminku, aby mě koupila tarotové karty. Bohužel se tak nestalo a já je nedostal ani na Vánoce, ani na narozeniny.

 

Po nějakou dobu jsem na magii zanevřel a věřil jsem, že co si neosahám - to není. Byla to jedna z největších chyb mého života, po mém velkém prozření jsem se začal intenzivně věnovat výkladu tarotových karet.

 

Dnes je to již skoro 12 let co jsem vzal „poprvé“ svoje karty do ruky - byl to úžasný a nádherný tarotový set a já si ho ihned zamiloval. Postupem času jsem získával nebo dostával spoustu druhů karet a teď jsem schopný vykládat z více než šesti druhů karet, ale mojí největší láskou se však stal kosmický tarot, který vykládám. Tarotové karty se mě často staly nástrojem pro skryté odpovědi a pomocnou rukou v těžkých dobách.

 

Jak čas plynul a já se stále „vzdělával“ v oboru esoteriky, i mně se postupem času začaly otevírat brány světla a lásky a svět s touto úžasnou, všeobjímající energií se mě stal útočištěm rádcem přítelem láskou a domovem.

 

Věřil jsem, že v kartách se nepřestanu nikdy rozvíjet a že je vždy co objevovat, když jsem však rozšířil svůj pohled a uviděl andělské obzory neomezených možností, které nám Vesmír nabízí, rozhodl jsem se pokračovat. Po prvotních neúspěších a karambolech, kdy jsem chtěl zahodit všechnu esoteriku za hlavu, jsem konečně pochopil to základní pravidlo, že pouze ode dna se člověk může odrazit vzhůru. Pocítil jsem rozsah Boží lásky a částečně pochopil Boží zákon a řád. Věřím, že vůli Boží nejde pochopit a proto jsem uvěřil a přijal fakt, že Bůh nás miluje takové, jací jsme. Nikdy nejsme dost hubení nebo moc tlustí, nemůžeme být hloupý nebo příliš zahledění do sebe - Bůh nás miluje přesně takové, jací jsme. Kdyby tomu mělo být jinak, nejsme tam kde jsme. Pochopil jsem, že v říši lásky a světla není místo pro odlišnosti nebo soudy, pro Boha a mocné Archanděle i Anděle jsme všichni krásní a plní lásky. Proto jsem se rozhodl tuto cestu předat všem lidem, kteří o ni požádají, protože ten, kdo pomůže zbloudilému, tak sám přestane bloudit... Nikdy se proto netrestejte za to, co se stalo, každý dostane přesně takovou zátěž zkoušek, kterou unese.

 

Velmi přesně se držím kosmických zákonů, karma je zákon příčiny a následku, je to všudypřítomná energie, která se nedá oklamat přejít podvést nebo ignorovat. Při svých sezeních dostávám často otázky – "To bude jistě špatná karma…" Karma není nikdy špatná, ani dobrá, karma prostě je. Pokud začneme pracovat na kosmických blocích, můžeme je uvolnit.

Nic ve vesmíru nefunguje náhodně nebo bezesmyslu a věřím, že spousta věcí je dávno předurčena, pokud jste došli až sem, jsem nesmírně potěšen, že Vám můj příběh zaujal a velmi rád se sejdu na osobní konzultaci.

Miluji Vás. Honza.