...vysílám své přání tobě, všemocný Ókeanosi...

05.12.2016 23:09

Zdravím a hezký den milovaní :) Dnes večer (14.12.2016) budeme mít úplněk v Býku a proto (jako každý úplněk) se s Vámi chci podělit o úplňkovou magii, kterou budu provádět. Samozřejmě doporučím uctívat klasické světelné bytosti, ale kdo chce okusit trošku, řekněme, pradávnější energii, má šanci :)

Na tento úplněk budeme uctívat ÓKEANOSE. Je to titán jemuž je energeticky přisouzena Venuše. Ve starých dobách byl často pojmenováván jako titán vod a plození, vždy je ale viděn jako silný, statný muž s malými růžky na hlavě (stejně jako Býk). Ókeanos, je tedy titán plodnosti, píle, tvořivosti a pomalého proplouvání.Říká nám, že se o nás dokáží postarat i druzí a nemusíme vše zvládat jen sami.

Tento úplněk je o hojnosti finanční, zdravotní i emoční. V těchto dnech si potrpte na dobré jídlo a slušné zacházení. Stejně jako býk chtějte od života to nejlepší. A právě na tento úplněk nám Ókeanos žehná. Uctíme ho jednoduchým rituálem - večer, za svitu měsíce si vezměte malou misku a dejte do ní trochu vody (nemusí být nutně až po okraj), na papírek napište své přání, co byste chtěli aby se splnilo pro Vás a co se Vás konkrétně dotkne. (Celosvětový mír není Vaše osobní přání). Požádejte o finanční hojnost o dobré zdraví nebo lepší pracovní podmínky či cokoli, co Vás napadne. Papírek vložte do vody a dejte za okno, do rána by měl zamrznout. Pokud to je možné, doporučím nechat na oknem tři noci (tedy ve čtvrtek ráno nejdříve sebrat).

Ku této příležitosti budu dělat rituál na finanční hojnost a pevné zdraví pro všechny, kdo si napíší.

Řekněme si následující afirmaci: "Přes rozbouřené moře i klidné vody, vysílám své přání tobě, všemocný Ókeanosi. Otevírám se tvému Božství a pokorně prosím o požehnání. Děkuji, Amen."

Rituál je zdarma :) Moc se na naší společnou energii těším :) <3 H.