VOLÁM TĚ, SILNÝ KRÍE...

15.10.2016 11:47

Krásný den vážení.

Jistě už jste si všimli, že ve svém životě a poslání mám všechno tak maličko jinak než ostatní. A jsem na to hrdý. Kvapem se nám blíží úplněk v Beranu a jako posledně, tak i teď se s Vámi chci podělit o úplňkovou magii, kterou budu provádět i já osobně.

Beran už ve své astrologické podstatě vyvolává jakési zdání síly a neklidu a proto, na tento silný a mocný úplněk budeme nahlížet jako na moc ohně a vzdoru.
KRÍOS - titán a božstvo, jenž se zapojil do jedenáctileté války proti Bohům a byl poražen. Kríos je titán vzpoury a neklidu, žáru a ohně. Proto bychom si na něj měli vzpomenout a uctít tak jeho obrovskou vytrvalost a sílu, jenž přináší.
Kríosovi je (stejně jako znamení Berana) přiřazen mars, planeta činu, energie a vůle. Stejně jako mars vede Berany, vedl i Kría na cestě za vzpourou. Titáni však byli poraženi a i sám Kríos byl svržen do hlubin Tartaru.

Avšak...Kríova touha po pomstě a vůle hnát se dopředu nikdy neutuchne. Spojil se s titánkou Eurybií a společně počali polobožstvo - Níké (Vítězství), Kratos (Síla), Biá (Násilí), Zélos (Úsilí, Snaha). Všichni známe tyto emoce a ty jsou potomkem Kría.
Využijme tedy tento úplněk přátelé a nechejme v sobě proudit energii síly a ohně. Pro uznání Kría stačí zapálit pět svíček v řadě a nechat je dohořet. Jako obětina se přináší maso nebo kosti, ale v našem "českém" případě by to bylo asi vcelku nereálné :)
Božská afirmace může být v tomto stylu - "Volám tě, silný Kríe, zahal mě silou a ochraň mě ohněm. Zbav mě nepřátel a dej mě vůli jít dál."
Samozřejmě jako každý úplněk můžeme čistit prostory - do každého rohu místnosti hodíme tři špetky soli (opravdu stačí jen maličko ať nemáte v koutech kilo soli)

Přeji Vám mnoho úspěchů a síly, přátelé :)  H.