Systém vibračních polí

16.08.2016 21:41

 

Systém vibračních polí člověka neboli AURA a první osobní kontakt.

Většina lidí, považuje svět hmoty za jedinou možnou realitu. Je to něco, co si můžeme osahat, co můžeme potvrdit smysly. Avšak, stále častěji zjišťujeme, že to co si nemůžeme osahat nebo potěžkat je stejně krásné, jako to co je hmotné.

 

Rád bych se dnes zaměřil na jednu věc a tou je osobní první kontakt. Schválně si teď zkuste uvědomit co první Vás napadlo. Osobní kontakt: „Je to podání ruky? Pohled do očí? Úsměv? Na co první koukám, když se s někým setkám?“ Je to standardní a zcela běžná reakce. Všichni víme, že se skládáme z hmoty jako je kůže, svaly, orgány, kosti atd. ale už jen někteří vědí, že v sobě, a hlavně okolo sebe, toho máme mnohem více. Síla, která působí na hmotnou formu těla s jeho funkcemi a schopnostmi, je složena z komplexního systému energií, bez kterého by fyzické tělo nemohlo fungovat. Tento systém, obsahuje tři základní složky: 1) Vibrační pole 2)čakry 3) nádí

 

Dnes se zaměříme na bod číslo jedna, tedy vibrační pole člověka, které je přímo spojené s prvním kontaktem.

Než se dostaneme k tomu, jaký vliv má aura na první kontakt, zkusme si popsat co to vlastně aura je, kde se nachází, jak vypadá a k čemu jí vlastně máme.

 

Nejdříve je nutné říci, že aura není obal ve kterém se člověk nachází. Aura je v těsném a přímém spojení s čakrami a proto se nenachází mimo tělo, ale naopak z těla vystupuje. Jistě všichni víte, že na kůži máme póry. Z energetického hlediska slouží póry k tomu, aby vysílali jemněhmotnou energii a tím aura připomíná obal. Představte si, že z Vašeho těla vystupuje maličký, uzoučký paprsek energie. Tento paprsek vychází z každého póru který máme. Je to velmi nepřehledná síť miliard maličkých jehliček které z nás vystupují. Aura se skládá ze čtyř základních vrstev: 1) Éterické vibrační pole 2 Emoční (astrální) vibrační pole 3) mentální vibrační pole 4) duchovní vibrační pole kdy Éterické pole je tělu nejblíže. Každé jedno vibrační pole má svoji vlastní frekvenci a vibraci.

 

Zní to příliš složitě na pochopení? Je těžké si to představit? Věřte, že i já jsem měl takový problém a rozhodně Vás nechci zatěžovat učebnicovými příklady o tom kde je jaké pole a na jaké frekvenci vibruje.

Ten kdo si vůbec nedokáže představit nebo uvěřit v nějakou auru, má zřejmě pouze hmotné vnímání. Jak jsem popisoval, většinou věříme jen tomu, co vidíme nebo dokážeme smysly určit – Toto je lehké, toto je těžké, toto je hrubé, toho je hladké, toto voní, toto pálí, toho štípe, tohle je kyselé a tohle zase slané.

 

Pojďme se ale zamyslet nad tím, co už všichni známe od školky a tím jsou právě smysly. Vždy nám všichni říkali, že máme 5 základních smyslů. Základních. Jak je to slovní spojení zřejmé. 5 základních smyslů. Chuť, čich, zrak, sluch a hmat. Toto tvoří hmotný základ našeho vnímání. Proč se ale spokojit se základem, když můžeme chtít a dokonce i mít, více.

Zkusme tedy zjednodušit učebnicové příklady a shrňme to tak, že aura je energetický obal těla, který vystupuje z póru na naší pokožce. Milióny a miliardy uzoučkých jehliček vycházejí z našeho těla, osahávají věci a lidi okolo nás, vnímají, přenášejí informace a energie.

 

A teď zpět k prvnímu kontaktu. Víme tedy, že aura vychází z našeho těla v podobě maličkých nitek. Proto bych rád poukázal na to, že první (osobní) kontakt není věcí podání ruky, pohledu do očí nebo úsměvu. Aura, která vychází z našeho těla je pokaždé jiná. Má jiné frekvence, jinak vibruje, jinak je zbarvená a jinak veliká. Ano, čtete dobře, aura se totiž dá zmenšit nebo zvětšit. Představte si, že stojíte v balónku, který představuje naši auru a Váš čakrový systém fouká dovnitř balónku vzduch a ten se nafukuje. Čím je aura větší a širší, tím větší máme ochranu před negacemi.

 

Každý jsme někdy zažili ten pocit, že když jsme se měli potkat s někým, s kým nám je dobře a příjemně, už z dálky jsme cítili to příjemné teplo. Věřte tomu nebo ne, ale aura se dá roztáhnout i na několik kilometrů. Ano, až takto velký aurický systém můžeme mít. Jen si to představte, že byste dokázali pohladit třeba celé město najednou. Je to krásná představa, realita je bohužel horší. Spoustu z nás, má auru maličkou, velmi blízko u těla a v mnohých případech i zanešenou různými negacemi.

Aurický systém slouží i jako filtr, který dokáže včas zachytit negativní energii a postupně jí zpracovat. Je to celkem logické, čím větší auru máme, tím dříve naše jemněhmotné tělo ucítí, že se k nám něco blíží – negace, těžká energie, nemoci atd. Když máme auru maličkou, blízko u těla, de facto až na poslední chvíli poznáme, že se k nám něco blíží a než se s tím stihne náš aurický a čakrový systém poprat, je z toho třeba nemoc.

 

A s tím je právě spojený onen první kontakt. Už dopředu dokáže vycítit druhého člověka. Pokud máme dostatečně roztaženou auru, jehličky a nitky, které z nás vycházejí nacítí a odchytí energii druhého člověka a my si s tím dokážeme poradit.

Tyto nitky jsou pořád v pohybu, můžeme si i představit že na konci těch nitek jsou malé ručičky, které všechno osahávají, pomaloučku plují a vznášejí se okolo nás a přijímají informace o lidech, věcech a eneriích.

Zkusme si prosím uvědomit, na kolik věcí denně sáhneme – klika od dveří, telefon, klíče, příbor, sklenice, myš od počítače atd atd. A teď si představte, že máte dalších milión ručiček a ty, právě teď v tuto chvíli, sahají na vaše dítě v pokoji, sahají na kuchyňskou linku nebo na souseda pod Vámi.

 

To všechno aura dokáže. To je přece obrovské množství informací. Jak je zpracovat, jak odfiltrovat ty pozitivní od těch negativních? To si povíme třeba příště. Prozatím věřte, že aura, je první kontakt který máme, je to náš štít, naše poznání, naše scannery, náš ochranný systém a také nejbližší útočiště, které máme.

 

Honza