Přemocný Koiosi, ty jenž vládneš silou myšlenek, skláním se před tebou a volám tvou vůli.

14.12.2016 12:04

Krásný den všem přátelé! :) Jak už jsem avizoval několik příspěvků dopředu, dnes, 14.12.2016 pořádám úplňkový rituál! :) A čeho se to vlastně všechno týká? :)
Mnoho z Vás ví, že pracuji maličko jiným způsobem než ostatní. Uctívám maličko jiné božstvo i když nikoho neodsuzuji ani nekritizuji :)
Vždy na úplněk pořádá rituál s energií starověkých titánů - toto mocné božstvo překonalo věky a je neuvěřitelnou zásobárnou silné energie - jde jen o to, jakým způsobem jí využijeme. A já se rozhodl ji využít k pomoci druhým. Dnes máme úplněk v blížencích. Blíženci jsou znamení chaosu, rychlosti, energičnosti, nezodpovědnosti ale také neskonalé lásky a citlivosti. A proto není náhodou že tomuto znamení vládne planeta Merkur.
Merkuru zase vládne titán KOIOS! :) Je to až neuvěřitelně krásná "náhoda" - máme úplněk v blížencích (zmatenost, chaos...) a na pomoc nám přichází Koios, titán rozumu a myšlenek. <3
Toto je poslední úplněk v roce 2016, je zde tedy konečný a poslední prostor a možnost na pročištění myšlenek, ustálení, zklidnění a rozjímání. Právě dnes, je jedinečná a poslední možnost zbavit se starých vzorců, jak se říká "vyčistit si hlavu" a přejít do nového roku s čistým a jasným myšlením :)
A zde je má nabídka - pojďte se společně se mnou připojit do rituálu na očistu myšlenek. Titán Koios nám dnes žehná svým klidem a vnitřním mírem. Hlásit do rituálu se můžete do dnešní 18h!
Co budeme potřebovat?
Rituál budu provádět na dálku, potřebuji tedy křestní jméno a celé datum narození Vás, popřípadě osoby na které chcete rituál vykonat - ALE! Je nutná Vaše spolupráce, nebo spolupráce lidí, pro které budeme rituál vykonávat!
Jak na to?
Dnes, přesně ve 20:00 si prosím v klidu a nejlépe o samotě sedněte (lehněte). Nic NEmějte zkřížené (nohu přes nohu nebo ruce). Nádech nosem, výdech pusou. Zkusme se vnitřně zklidnit a odříkejme si (nahlas nebo v duchu) afirmaci: "Přemocný Koiosi, ty jenž vládneš silou myšlenek, skláním se před tebou a volám tvou vůli. Prosím, přijď ke mě. Prosím tě a žádám o požehnání a zbavení všech negativních myšlenek a energií. Děkuji, Amen."
Kdo chce, může přinést i malou obětinu a to ve formě vonné tyčinky, kterou zapálíme a necháme celou dohořet. Koios přestavuje vzdušný element, proto je dobré před začátkem afirmace otevřít na chvíli okno a vyvětrat prostor. :)
Shrnutí:
Dnes, provedu rituál na pročištění myšlenek. Bude nutné mě dát křestní jméno a celé datum narození. Opravdu je nutná Vaše spolupráce, popřípadě spolupráce osob, které necháte zapsat. Pokud nahlásíte sebe i partnera a partner nebude o ničem vědět a afirmaci si nepronese, je to naprosto neúčinné. Poté, co mě nahlásíte křestní jméno a datum narození, se ve 20h přesuňte do klidu a v klidu si odříkejte výše uvedenou afirmaci. Celé Vám to zabere cca 5 minut, poté co se vnitřně zklidníte a odříkáte afirmaci, můžete vstát a odejít o zbytek se postará moje energie (komu to bude příjemné, může si se mnou klidně meditovat dál a užívat si těchto mocných energií) :)
Jelikož Vás posledně bylo neuvěřitelné množství, musím Vás požádat o maximálně dvě jména a data narození, je mě velice líto, ale občas se stane, že někdo nahlásí celou rodinu, já na těch lidičkách energeticky pracuji a potom zjistím, že ti lidé vůbec o ničem nevěděli a afirmaci si vůbec neodříkali. Prosím, přistupujme k těmto věcem zodpovědně. Práce s energií není žádná legrace a nic nefunguje lusknutím prstu. Tak prosím opravdu jen vážné zájemce. Za rituál nic nechci, ale nebráním se líbíčku na moje stránky nebo čemukoli, co Vás napadne (libíček, komentář, sdílení...) www.facebook.com/honzovykarty
Dnes budu hostem ve Vašem soukromí a společně s tímto přemocným titánem provedeme všichni nádherný rituál :) <3 Moc se těším a určitě budu přidávat fotky! :) <3 S Láskou, H.