Numerohraní

06.06.2017 14:44

Láká Vás a zajímá numerologie? Líbí se Vám různé kombinace čísel, ale tento obor se Vám zdá příliš složitý?

 

Nemusíte se bát, numera (čísla) jsou všude okolo nás. Denně nás doprovázejí a sdělují spoustu užitečných informací. Numerologii jsem začal studovat zhruba před 5 lety, je to perfektní nástroj diagnostiky a nasměrování intuice.

 

Základní numerologický rozbor poskytuji zdarma, ke každému výkladu karet.

 

Řecký filosof Pythagoras, který je považován za otce numerologie, tvrdil: "Čísla jsou nejvyššími prvky Vesmíru."

Čísla nás obklopují každý den, některá máme stále daná, jako třeba datum narození, jiná se mění (dny, hodiny, ale také telefonní čísla nebo čísla domů či adres).

Pojďme se zaměřit na fyzickou stránku čísel, na jejich vibrace v běžném životě - co všechno nám dokáží přinést? Co všechno čísla určují? Kam nás mohou směrovat nebo proč nás naopak brzdí?

Zlobí Vás telefon? Nerozumíte si s "moderní technikou"? Napadlo Vás třeba že chyba není vůbec ve Vás nebo v zařízení ale v čísle, které v něm využíváte?

Máte stále porouchané auto? Zkuste se podívat na SPZ.

A co takové peníze? Pracujete celý měsíc do bezvědomí, pak příjde výplata a je za pár dní pryč? Třeba je to číslem účtu!

 

Rád bych Vám nastínil a ukázal jednotlivé vibrace čísel. Jsou to obecné roviny, prosím, berme to jako další možný důvod nebo názor - numerologie není dogma.

Vezměme si například číslo účtu (uvedu svoje, veřejné) 2800989899/2010 - kód banky vynecháme a všechna ostatní čísla sečteme v jednociferné číslo.

Tedy: 2+8+0+0+9+8+9+8+9+9 = 62, 6+2 = 8.

UPOZORNĚNÍ: Pokud Vám vyšlo číslo 11 nebo 22, dále je nesčítejte. Tato dvě čísla jsou mistrovská.

 

A tady je krátné vysvětlení jednotlivých významů čísel:

 

1.  Číslo 1 je prvním z celé numerologické řady, představuje individualitu, samostatnost, seběvědomí, nezávislost. V běžném životě představuje sílu vůle, stále nové začátky a nikdy neutuchající chuť jít dopředu. Číslo jedna je tvrdé, nezlomné, ale nikdy nenajde klid a konec. Neustále rodí nové a nové nápady, začátky ale i problémy. Jednička také představuje aktivitu, pokud sečtete třeba IČ firmy ve které máte pracovat, a vyjde toto číslo, určitě se pracovně nezastavíte. Číslo vibruje dynamičností. Na čísle parcely které vyjde 1 je dobré sázet a začínat budovat.

 

2. Číslo 2 představuje jemnost a krásu, emoce, intuici, citlivost, laskavost a trpělivost. V zaměstnání představuje sdílení a týmovou spolupráci. Dopravní prostředky s číslem nebo SPZ 2 budou vždy nějakým způsbem zaplněné nebo ucpané. Například číslo účtu s vibrací 2 bude dlouho čekat, bude pomalé a peníze se nebudou hrnout tam, ale ani ven. Dvojka následuje vůdce, to znamená, že je nesamostatná (například telefon bude chtít stále nějaké aktualizace nebo pozornost).

 

3. Číslo 3 je komunikace, vyjádření, otevřenost, zábava a tvořivost. Pokud si chcete založit firmu, číslo 3 je vhodné například pro kreativce, manuálně zručné lidi nebo výtvarná umění či pomoc lidem. Trojka je vlezlá, otevřená - byty a domy s číslem 3 jsou plné zábavy a smíchu. Hýří penězi a snadno o ně přicházejí (pokud vyjde v součtu například u čísla účtu). U telefonů pozor na faktury od operátora, u aut zase na větší spotřebu paliv. Trojka se nebojí rozšířit do světa a snadno se ztrácí, takže pokud zapomenete nákup v MHD, koukněte se na číslo autobusu, kterým jste jeli.

 

4. Číslo 4 je velmi praktické, zásadové, stabilní a pevné. Představuje pilnost, pracovitost, pečlivost a vytrvalost. Čísla účtu vybrující 4 jsou jistá, pevná, bezpečná. Výborně se hodí například ke spořícímu účtu nebo ke smlouvám o investování či uložení peněz. Firmy vibrující pod 4 jsou naopak velmi upracované, utahané a maličko nudné. Pokud máte byt či dům s číslem 4, určitě se nemusíte bát, že byste o bydlení přišli, ale zrovna příliš moc věčírků tam pořádat nepůjde (nebo ano?). Pozor na přepracovanost, někdy se stává, že za hodně práce, dostaneme málo peněz. Nejezdí Vám doma stále výtah? Mrkněte a sečtěte číslo domu.

 

5. Číslo 5 je svobodné, dobrodružné, vynalézavé, neklidné a podléhá změnám. Firmy pod číslem 5 jsou nestálé, zaměstnanci (či vedení) se tam střídají jak na běžícím páse. Pětka neudrží pozornost, stále se děje něco neočekávaného. Pokud máte například účet pod vibrací čísla 5, pokaždé, když se na něj podíváte, uvidíte nějakou změnu či novinku. Pětka peníze dlouho neudrží i když neví, kam se poděli. Pětky rády komunikují a střídají lidi a věci okolo sebe. Nedivte se tedy, že se třeba známému nedovoláte, jistě už má dávno jiné číslo. V domě budete mít často nezvané hosty a podivná překvapení - zatoulaný poštovní balíček, který Vám vůbec nepatří nebo prasklá voda z právě vyměněné trubky.

 

6. Číslo 6 je harmonické, rodinné, romantické, smyslné a cyklické. Šestka má tendenci opakovat stále stejné chyby. Už asi milionkrát jste nechávali to auto opravit a ono stále a stále nefunguje? Možná výrobní číslo. Jdete na schůzku nebo rande a víte na jaké je adrese? Sečtěte číslo popisné, pokud je to 6, určitě narazíte na velmi zajímavého člověka s kterým si můžete rozumět - nebo se Vám alespoň bude líbit restaurace. Šestka ráda poučuje a ukazuje směr. Ve firmě vibrující pod tímto číslem snadno získáte povýšení, ale také degradaci nebo změnu pracoviště. Šestka také ráda vrací, takže pokud pomůžete se stavbou domu pro chudé (a zcela "náhodou" bude mít číslo 6), věřte, že se Vám laskavost také vrátí. Pokud budete bušit do počítače proč nefunguje (a on bude mít "náhodou" sériové číslo vibrující po 6), určitě fungovat nebude ani dál. 

 

7. Číslo 7 je číslem léčitelů. Představuje chaos, spiritualitu, intuici, božství, seberalizaci a sebedůvěru. Sedmička je o myšlenkách. Říká nám, že věci vibrující pod tímto číslem se dají změnit, číslo 7 odhaluje věci, které jinak nevidíme. Je přemýšlivé a klidné. Stalo se Vám někdy, že auto někdy jelo a někdy ne? Říkáte tu záhadnou větu: " Ten telefon si dělá co chce?" Sečtetě číslo, třeba je to právě 7, která je tak moc osobitá. Se sedmičkou, by jste se měli věnovat sami sobě. Toto číslo je výborné třeba jako IČ pro živnostníky nebo jako číslo účtu pro děti. Na sedmičku taktéž nemůžete silou. Pokud budete koukat do InternetBankingu a lámat si hlavu nad tím, kam se zase poděly peníze, nic tím nevyřešíte. Sedmička nabízí otevřené řešení, tedy co vidíte, je pravda. Prostě jste tu výplatu utratili v obchodě s oblečením nebo dekoracemi, protože té svíčce prostě nešlo odolat! A nestálo to balení náhodou 259kč? 2+5+9=16, 1+6=7!  Nebo ty krásné kalhoty, zlevněné na 799kč! 7+9+9=25, 2+5=7.

 

8. Číslo 8 je známé hlavně pro své karmické zadání. Ano, osmička opravdu může představovat karmu nebo zatížení energií. Je však důležité říci, že je to jen jedna součást této vibrace. Osmička je také disciplinovaná, opatrná, uctivá, slušná a snaživá. Výše uvedený příklad na mém čísle účtu tedy naznačuje, že proto, abych účet zaplnil, se budu muset snažit a maličko si kontrolovat výdaje. Vibrace čísla opradu sedí, pamatuji si, že první ROK co jsem si založil tento účet, jsem z něj nezaplatil ani korunu (mám více účtů u více bank, takže jsem používal ty ostatní). Byl jsem velmi opatrný a dnes se mi to vyplatilo. Telefony vibrující pod 8 se těžko rozbijí, buďte na ně opatrní a oni Vám to oplatí dlouhou službou. U firmy vibrující pod tímto číslem se nemusíte bát o práci, ale o povýšení raději moc neuvažujte. Osmička je také dobrá pro začátek něčeho, co si rozmyslíte - rádi by jste si koupili nové auto? A víte jeho sériové číslo? Pokud bude mít 8, do budoucna se Vám jistě podaří ho mít. Koukáte přes výlohu na tu krásnou kabelku? Že ona stojí 899kč? 8+9+9=26, 2+6=8. U tohoto čísla si budeme muset na pozitivní výsledek chvíli počkat.

 

9. Číslo 9 představuje dokončení a završení, originalitu, iniciativu, bystrost a inteligenci. Hodně lidí s číslem účtu vibrujícím pod 9 jsou bohatí nebo úspěšní v práci či podnikání. Devítka určuje pravdu a říká, že každá akce vyvolá reakci. Za tvrdou dřinu, hodně peněz - za válení se, chudoba. Firmy vibrující pod 9 si vybírají jen ty nejlepší z nejlepších a fungují jako hodinky. Devítka také říká o obdarovávání druhých a schopnosti empatie. Hodně charit má číslo 9 například v adrese. Pokud se rozhodnete studovat odbornou školu, podívejte se na adresu, jistě tam nějaká ta devítka bude. Telefony pod touto vibrací budou mít hodně funkcí, ale budou se často měnit. Já mám například číslo přípojky elektroměru (po součtu) 9 a už dvakrát mi vyhořeli pojistky, protože devítka soustřeďuje energii do jednoho místa.

 

11. Překrásné, mistrovské číslo 11 ukazuje na ambicióznost, jasnovidectví, tvořivost a jemnost. Jedenáctky jsou ale občas maličko líné a mrhají svými schopnostmi. Pozor, u čísla účtu je to obdobné, pokud vyjde 11, penízky se snadno rozkutálejí, i když jich tam na začátku měsíce může být hodně. Jedenáctka obsahuje dvě jedničky a po součtu je to dvojka, takže je velmi rozporuplná a nestálá. Vibruje sice mistrovskou energií, ale pozvedá se nad běžnou rutinu. Neklid, nestálost, mrhání a nápaditost. Ve firmě vibrující pod 11 nikdy nevíte co Vás čeká. Dejte pozor na auta a přechody, hodně nehod se stane na ulicích, které v sobě nesou 11. Obrovskou výhodou jedenáctky je čestnost. Pokud se rozhodnete podnikat a Vaše IČ bude v součtu 11, rozhodně nic nezamlčujte, účetnictví veďte svědomitě a odvody plaťte včas! (To samozřejmě dělejte, i pokud nejste pod vibrací tohoto čísla!)

 

22. Konečně úžasná 22! Číslo velikosti, dokonalosti, zlata a života. Číslo 22 představuje neuvěřitelné a nekonečné možnosti růstu a poznání. Široké souvislosti a úsilí. Pokud se pozvednete nad praktickou 4, můžete jít kam se Vám zachce. Čísla pod vibrací 22 jsou celkem vzácná, takže pokud máte například takto vedený účet, jistě se nemusíte bát krachů. V domě 22 bude krásné bydlení a dokonce zde můžete vnímat i ezoterické energie!

 

Takto s čísli si můžeme hrát kdekoli a kdykoli, kombinovat a hledat, vidět a nacházet! Věřím, že se Vám tato zábavná část líbila, pokud by jste chtěli ještě více upřesnění, neváhejte mi napsat. Rád zodpovím jakýkoliv Váš dotaz!

S Láskou, H.