Nevyžádané věštby

16.08.2016 21:43

 

Nevyžádané věštby – Zlo mezi ezoteriky nebo neočekávaná pomoc co změní život? A proč se citlivých jedinců dotýkají více?

Nevyžádané věštby jsou jedním z nejvíce diskutovaných témat. Pro někoho jsou tyto věštby přínosem, protože jim pomohou se pohnout z místa, pro někoho jsou obtíží a zbytečným přemýšlením navíc.

 

Jak vlastně takové nevyžádané věštby vznikají? Celkem jednoduše a hlavně vidíme je všude okolo sebe. Stačí si zapnout televizi v ten správný čas a pokud běží nějaký ten věštecký program nebo živé ezovysílání a spoustu dalších podobných pořadů, je celkem možné že po chvíli sledování onu věštbu „dostanete“.  Jsou mezi námi i tací, kteří se živý tímto vysíláním a osobně před nimi smekám, protože vydržet tři hodiny před kamerou je opravdu výkon. Někdy se ale stane že lidi prostě nevolají a tak si některá z mých kolegyň jen tak vyloží karty třeba na zrozence ve znamení býka a začne říkat co jí karty řeknou.

Další možností jsou třeba výklady na internetu a sociálních sítích, od přátel nebo se prostě, stane, že Vám někdo jen tak pošle výklad, který si udělal.

 

Jde zabránit nevyžádaným věštbám? V podstatě ano, stačí vypnout televizi a nepouštět internet. To je ale spíše radikální řez, protože člověk prostě, musí být ve spojení se světem. Jak ustát nevyžádanou věštbu se dozvíme za chvíli.

 

Jsou nevyžádané věštby korektní a lze jim věřit? Velmi sporná otázka pro všechny, kdo se o duchovno zajímají. Je pravdou, že dobrý esoterik vždy pomáhá konkrétnímu člověku (zvířeti, situaci atd) a proto nevykládá obecně. Je jasné, že obecná otázka znamená obecná odpověď, protože karty přesně odpovídají na to, co se ptáme. Osobně si myslím, že vyložit karty pro všechny znamení a udělat velmi obecný výklad jde, ale otázkou je, zda je určen přímo pro nás a zda je tím máme řídit. Tvrdím, že cílená pomoc je nejlepší a proto tyto obecné výklady spíše uškodí, než pomohou, proč?

 

Důvod se zcela jednoduchý a tím je naše lidské EGO. Tím že dostaneme zprávu nebo informaci kterou nechceme a která se nás dotýká, získáme taky pocit, že si na nás někdo dovoluje a hrabe se v našich soukromých záležitostech. A v tu chvíli se spouští koloběh zloby, vzteku, obviňování, strachu a negativních myšlenek.

 

Přijímání informací a emocí od druhých má na starost třetí čakra solar-plexur neboli MANIPÚRA. Tam je sídlo našich emocí, naši individuality ale i právě našeho ega. Když se ocitnete v nějaké stresové situaci, čakra se automaticky stáhne a protože se říká, že máte stažený žaludek. Tato čakra má žlutou barvu a představuje vnitřní světlo a sílu v nás. Pokud máme dostatek vnitřního světla, nemusí se nás tyto stresové situace a nevyžádané věštby vůbec dotknout. Jsme totiž tolik naplněni světlem, že čakra se nestáhne. Jsme schopni přijmout tuto informaci jako nepotřebnou a vyloučit ji ven z čakrového a aurického systému.

 

Nevyžádané věštby jsou tedy velmi obecné výklady, které podle mého názoru pomůžou jen z části, z větší části uškodí – tedy pouze lidem, co si uškodit dají. Jste bytost s dost silným vnitřním světlem? Nebo se spíše necháváte ovládat emocemi a egem? Pokud i Vás trápí tyto otázky, zkuste posílit třetí čakru, například afirmací: „Jsem silná světelná bytost.“

 

Přeji všem mnoho sil a úspěchů. H.