Terapeutická sezení a konzultace

Poradenství a pomoci druhým se věnuji již zhruba 12let. Velmi dobře si uvědomuji že NEjsem psycholog ani doktor, přesto jsem se rozhodl rozšířit svou nabídku právě o tato sezení za účelem duchovní a duševní očisty.

 

O co se vlastně jedná?

Jak jsem již předznamenal, nejsem vystudovaný doktor nebo promovaný psycholog, přesto se mě čím dál častěji klienti dotazují, zda mohou přijít na konzultaci, bez výkladu karet. Zcela chápu, že ne každý chce znát svoji budoucnost a ne každý chce se chce zapojovat do energií (typu - výklad karet, harmonizace čaker atd...)

Pokud tedy budete mít zájem, můžeme provést sezení aniž bychom zapojovali intuici nebo jakékoli divinační (věštecké) pomůcky. Sezení jsou primárně zaměřena na probuzení ženské/mužské energie. Na uvědomnění si vlastních hodnot a postojů. Při sezeních budeme "vytahovat" nevědomé problémy a strachy na vědomou rovinu a naučíme se, jak s nimi pracovat, popřípadě jak se jich zbavit úplně.

Pozor, NEJEDNÁ se o regresní terapii ani kyneziologii.

 

Co můžete očekávat?

Sezení je primárně určeno pro otevření ženské/mužské energie a duchovní očisty. Je samozřejmě nutná spolupráce a ochota klienta řešit daný problém (ať už se zdá velký nebo malý). Pokud se například cítíte špatně ve vztahu, můžeme rozebrat Vaše role, postavení, podíváme se na Vaše pocity a další důležité skutečnosti k tomu, abychom našli problém a dokázali ho společně vyřešit.

Budu pro Vás posluchačem, bez studu se mě můžete svěřit s čímkoli budete chtít, zachovávám 100% mlčenlivost. Nejsem soudce, nebudu zesměšňovat Vaše trápení ani myšlenky.

Během sezení, získáte můj osobní náhled na situaci. Sezení je vždy o vzájemné konverzaci, neměl by to být monolog jen jednoho. Jako muž, Vám mohu dát náhled na danou situaci z jiné perspektivy a získat pro Vás lepší náhled na celou záležitost, kterou probíráme a na které pracujeme.

Znovu opakuji že nejsem doktor ani nejsem všemocný. Dokážu s Vámi pracovat a komunikovat, ale vždy je lepší spolupráce odborníka, já jsem pouze alternativa.

 

Jak na to?

Co je důležité proto aby se sezení úspěšně konalo? Nejdříve je nutná chuť a odhodlání (možná i trošku odvahy) :) Pokud máte zájem pracovat na svých energiích, posunout se v životě dál nebo pochopit proč se Vám děje něco, co Vám není příjemné, neváhejte mě kontaktovat. Jedno sezení je vždy na hodinu a půl (90 minut) a je nutné, abychom se viděli osobně. Bohužel, tuto službu nemohu provozovat po telefonu.

Avšak, za jedno sezení se toho příliš nestihne udělat, proto DOPORUČUJI objednat balíček minimálně 3 sezení, abychom se někam dostali.

Osobní konzultace poskytuji vždy v Liberci nebo v Mladé Boleslavi.

 

Odměna?

Posledním aspektem je odměna za toto sezení. Je to vcelku jednoduché:

Osobní terapeutické sezení 90min………….................……………….…….... 500kč

Zvýhodněný balíček tří osobních terapeutických sezení (3x90min).……..1400kč