Nabídka

Dobrý den,

jmenuji se Honza, výkladu karet spirituálnímu poradenství prací s energií a mnohým dalším se zabývám už skoro 12 let. Tarotové karty a říše světla se mně mnohdy staly útočištěm a domovem v těžkých dobách, při své práci používám hlavně tarotové karty a zejména můj milovaný Kosmický tarot.  V kartách lze vyčíst skrytá nebezpečí, dát náhled na budoucí události a poodkrýt roušku tajemství Vaší životní situace, ať už je jakákoli.

 

 

Výklad tarotových karet  60min (osobně/telefonicky)............................................. 700kč

 

Výklad tarotových karet 120min (osobně/telefonicky)............................................ 1400kč

 


Pamatujte prosím na moje pravidla vykladu

 
 
 
Způsoby úhrady, naleznete je v sekci Kontakty
 

 

Nově otevřené téma Terapeutická sezení

 

„Nezapomeňte se podívat na zvýhodněné balíčky služeb“ 

 

Při své práci nespolupracuji s klasickými Archanděly jako jiní esoterici, ale mému srdci nejbližší jsou mocní Archandělé pradávné Atlantidy. Vždy mi byli věrnou oporou přítelem a velmi rád se s Vámi o jejich energii a vedení podělím.

 

Zcela chápu, že jako muž, věštec a kartář jsem trochu výjimka, protože v dnešní době jsou ezoteričky spíše ženy, na druhou stranu si myslím, že zavítat občas k věštci není na škodu, protože dokážu poskytnout odlišný úhel pohledu, dokážu se do věcí vcítit více jako muž a tak dát větší náhled na projednávanou záležitost.

 

Čekací doba na mé služby je zhruba 3-4 týdny. Naprosto chápu, že někteří z Vás řešíte problém a potřebujete radu co nejdříve, proto je tu nabídka expresního výkladu, kdy získáte termín do pěti dnů, termín bude většinou večer, cca 19 hod - 20 hod, nebo o víkendu.

Při objednání expres je vždy nutné uhradit částku na účet, (ať už se jedná o osobní nebo telefonickou konzultaci - případně se se mnou domluvit na individuálním způsobu platby, pokud třeba nemáte účet), a poslat mi potvrzení do mailu.

Službu je vždy nutné výslovně objednat - to znamená, že pokud mi napíšete, že chcete "výklad karet" , domluvíme se na termínu, pokud však vysloveně zmíníte "expresní výklad" - dohodneme se do pěti dnů.


Expresní výklad tarotových karet (osobně či telefonicky) 60min..…..………....…. 1200kč


Při své práci se vždy soustředím na čtyři základní věci, které dodržuji a ctím – karma, láska, světlo, cesta řešení a výkladní tajemství.

Každý klient získá energii lásky, světla a cestu řešení své situace, žádná situace pro mne není hloupá nebo trapná, žádný dotaz není dětinský - ať Vám tak připadá. Jako samozřejmost beru to, že o svých výkladech nemluvím s další osobou a vše, s čím se mi svěříte, nebo co společně odhalíme, zůstane v bezpečí. 

Miluji Vás. H.

 

                                                               V poslední řadě si vymezuji právo dle svého uvážení klienta odmítnout.