Čakrový Tarot

Všem přeji krásný den!

Kdysi mě jedna moudrá žena řekla, že přání se musí plnit, mají to totiž v popisu práce. Takže i já jsem si splnil jeden ze svých velkých snů. 
Všechno to začalo před osmi lety, kdy se ke mě dostali barvy, pastelky, čakry a kresby. Měl jsem nezkrotnou touhu malovat a pomáhat druhým skrze kresby. A jak už to tak v životě bývá, jednoho dne jsem se rozhodl namalovat něco, co by potěšilo všechny a všem mohlo udělat radost. A to je právě to, co se Vám dnes chystám ukázat.

Nebudu Vás už napínat a řeknu o co se jedná. Já, Kartář Honza jsem pro Vás všechny namaloval a vytvořil svůj úplně první ČAKROVÝ TAROT - VELKÁ ARKÁNA. Neskutečně děkuji Bohu, Andělům, Archandělům, celému Vesmíru i svým přátelům a blízkým. Všichni jste při mě stáli v době, kdy jsem myslel, že tento "úkol" nedokončím.

Čakrový tarot jsou vykládací, sebereflexní a kaučovací karty. Nyní, se projekt konečně dokončil a karty je možné si u mě zakoupit. Věřím, že je to vhodný a příjemný Vánoční dárek jak pro Vaše blízké, tak pro Vás samotné. Karty stojí 299kč (vč. DPH) - poštovné a balné hradím já, osobně.

 

Vážení přátelé, nemám k tomu co více říci, podívejte se na fotečku karet a sami zhodnoťte. Byl bych neskonale rád, kdyby se kartičky dostali k lidem, kteří to potřebují nebo je chtějí. Nechci z toho dělat nějaký výnosný obchod, chci aby kartičky pomáhali, hladily, ubezpečovali a milovali.

Nyní, když jsem prošel všemi kartami a kresbami, jsem o 22 obrázků chudší, ale i bohatší, protože největší bohatství máme v lidech okolo sebe. 
Do karet jsem vložil svoji něhu, lásku, důvěru a energii. Věřím, že Vám budou dobrým přítelem a poradcem v dobách těžkých a věrným posluchačem v dobách radosti.

Ke kartám náleží i knížečka, malá brožurka, ve které jsem ke každé kartě napsal několik vět - to jak je vnímám, to jak Vám pomohou a i to jak je neskonale miluji.

S hlubokou pokorou, úctou a láskou se před Vámi všemi klaním a velice všem děkuji. Bude mi ctí Vám karty odeslat.

S Láskou, Váš H.