Kosmický tarot

Tento úžasný tarotový set vytvořil pan Norbert Lösche. Tyto karty mě byli darovány už před spoustou let a nikdy mě nezklamaly. Cítím, že právě s těmito kartami dokážu komunikovat nejlépe a také nejlépe z nich dokážu číst.

 

Spoustu lidí si myslí, že se stačí naučit základní význam karet a tím začít vykládat. Není to tak jednoduché, protože správný esoterik se pozná podle toho, že na něj karty (nebo jiné magické pomůcky) mluví jinak. Každý esoterik má vlastní systém víry. S tím i souvisí podání samotného výkladu. Karty vždy odpovídají přesně na to, na co se tážeme. To znamená, obecná otázka = obecná odpověď naproti tomu na konkrétní otázku, dostanete konkrétní odpověď.

 

Pro příklad uvedu:

  •  Pokud se mě klient zeptá na vztah, který momentálně má a padnou následující karty – Mág, trojka pohárů, čtyřka holí. Zhruba bych odpověděl, že je vztah založený na komunikaci a vzájemně se s protějškem doplňují, další postup vztahu je vidět jako sestěhování nebo spokojné bydlení.

  • Pokud se mě klient zeptá, že je jeho protějšek v nemocnici se zdravím a padnou opět karty Mág, trojka pohárů a čtyřka holí, předpovídal bych brzké uzdravení do třech měsíců a návrat domů.

 

Tyto výklady uvádím jako smyšlený příklad toho, jak je nutné komunikovat s vykladačem (věštcem).